Oferta pracy

Prawnik (In-House)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, właściciela grupy spółek, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności firmy oraz opiniowanie dokumentacji prawniczej budów, najmu powierzchni i nabycia nieruchomości
  • Kontrola nad dokumentacją związaną z umowami zwieranymi przez spółkę oraz procesami inwestycyjnymi
  • Opiniowanie umów i pism administracyjnych
  • Bieżąca analiza zmian prawnych i orzeczeń sądowych
  • Przygotowywanie zestawień i cykliczne raportowanie wyników

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia prawnicze oraz aplikacja prawnicza lub w trakcie jej realizacji
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte jako prawnik „in house” lub pracownik kancelarii - warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Gotowość do dojazdów lub relokacji do Bielska-Białej (praca na wyłączność)
  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne itp.)
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w Bielsku-Białej
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy