Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik in-house

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, lidera z branży nieruchomości komercyjnych, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności firmy oraz opiniowanie dokumentacji prawniczej budów
  • Kontrola nad dokumentacją związaną z umowami zwieranymi przez spółkę oraz procesami inwestycyjnymi
  • Opiniowanie umów i pism administracyjnych
  • Bieżąca analiza zmian prawnych i orzeczeń sądowych
  • Cykliczne raportowanie zgodnie z wytycznymi zarządu

Wymagania:

  • Ukończone wyższe studia prawnicze oraz aplikacja prawnicza lub w trakcie jej realizacji
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte jako prawnik „in-house” lub pracownik kancelarii - warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Gotowość do pracy w Warszawie lub w Krakowie
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie
  • Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne itp.)
  • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez liczne szkolenia i konferencje oraz lekcje języków obcych
  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań, ale jednocześnie dającym duże możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Miejsce w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w Krakowie lub Warszawie
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne