Prawnik In-House

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma o rozproszonej strukturze sprzedażowej zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Obsługa prawna spraw wynikających z bieżącej działalności firmy
    • Bieżące wsparcie prawne dla poszczególnych działów firmy
    • Przygotowywanie projektów umów, dokumentów, opinii prawnych, pism procesowych i procedur
    • Przygotowywanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów zawieranych przez firmę
    • Udział w procesach Due Diligence
    • Analiza uwarunkowań prawnych planowanych przedsięwzięć biznesowych
    • Reprezentowanie firmy przed sądami i organami administracyjnymi
    • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe na kierunku Prawo
    • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych jako „in-house lawyer” lub w ramach kancelarii prawnej
    • Praktyczna znajomość zagadnień Prawa Gospodarczego, Prawa Spółek, Prawa Handlowego, Prawa Pracy, Prawa Cywilnego
    • Doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie transakcji fuzji i przejęć będzie dodatkowym atutem
    • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
    • Mile widziane posiadanie uprawnień Radcy Prawnego (lub w trakcie aplikacji)
    • Komunikatywność i łatwość pracy w zespole
    • Bardzo dobrą organizację pracy własnej oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość realizowania różnorodnych zadań
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym opiekę medyczną
    • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań na tym stanowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.