Logo Pracuj.pl

Prawnik / In-House Lawyer

Nowodworski EstatesO firmie

5 000–7 000
netto (+ VAT) / mies.

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • świadczyć bieżące doradztwo prawne na rzecz Spółki,
  • przygotowywać pisma procesowe, wezwania i oświadczenia,
  • brać czynny udział w postępowaniach sądowych i administracyjnych,
  • przygotowywać, negocjować i weryfikować umowy z klientami, pracownikami, partnerami i podwykonawcami,
  • przeprowadzać audyty zgodności dokumentów wewnętrznych z przepisami prawa,
  • tworzyć treść dokumentów wewnętrznych, regulaminów oraz dokumentów wykorzystywanych w procesie obsługi klientów,
  • wdrażać procedury dostosowujące pracę Spółki do wymogów prawa,
  • tworzyć i analizować zapisy umów pośrednictwa zgodnie z wymogami ustawowymi,
  • uczestniczyć w tworzeniu struktur korporacyjnych w grupie spółek, w tym przygotowywać dokumenty zarządcze, uchwały wspólników, umowy spółek, we współpracy z doświadczonymi członkami zespołu,
  • wspierać agentów nieruchomości w prawnym zabezpieczeniu transakcji na rynku nieruchomości,
  • utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami, partnerami i podwykonawcami,
  • uczestniczyć w procesie planowania i rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • uprawnień aplikanta radcowskiego co najmniej 2. roku lub uprawnień radcy prawnego/adwokata,
  • min. rocznego doświadczenia z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców, jako in-house lawyer,
  • doświadczenia procesowego,
  • znajomości i doświadczenia w zakresie zagadnień prawnych na rynku nieruchomości, prawa spółek, prawa i postępowania cywilnego, prawa konkurencji,
  • skrupulatności oraz analitycznego myślenia,
  • systematyczności i dbałości o szczegóły, precyzji formułowania wypowiedzi,
  • terminowości,
  • umiejętności współpracy z zespołem,
  • sprawnego zarządzania własnym czasem,
  • samodzielnego rozwiązywania problemów i elastyczności w działaniu,
  • odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • wysokiej kultury osobistej.

To oferujemy

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy
  • pakiet sportowo-benefitowy “Medicover Sport"
  • zajęcia z języka angielskiego
  • komfortowe biuro w centrum miasta
  • wsparcie lidera i doświadczonego zespołu
  • silną markę
  • możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • fizjoterapia w biurze
  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 9 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.

Co więcej, pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Naszą rekrutację i szkolenia przeprowadzamy także w formie zdalnej. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów.

A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Co mówią o nas nasi pracownicy?

  • "Świetne warunki, piękne biuro, ale przede wszystkim ogromna dynamika i nieustanny rozwój - to firma dla ludzi, którzy chcą iść naprzód." Maciej, Dyrektor Operacyjny
  • "Przyjazna atmosfera pracy, wiele ciekawych wyzwań i szans rozwoju dla każdego prawnika, który lubi pracować blisko biznesu i ludzi, którzy go tworzą - niepowtarzalne doświadczenie." Emilia, Radca Prawny
  • "Semper in altum to dewiza firmy Nowodworski Estates, którą tworzy zespół profesjonalistów ukierunkowanych na osiągnięcie wspólnego celu." Magdalena, Specjalista ds. Wsparcia Prawnego

Prawnik / In-House Lawyer, Stanisława Żółkiewskiego 17a, Kraków