Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik / in-house lawyer

home.pl S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa prawna Spółki,

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki,

  • Sporządzanie umów handlowych i usługowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, udział w negocjacjach przy zawieraniu umów,

  • Obsługa korporacyjna Spółki, w tym przygotowywanie protokołów oraz uchwał Zarządu, Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Akcjonariuszy, przygotowanie i nadzór nad pełnomocnictwami,

  • Aktywny udział i wsparcie w tworzeniu, wdrażaniu i aktualizowaniu regulaminów i procedur wewnętrznych,

  • Monitoring postępowań sądowych i administracyjnych,

  • Współpraca z kancelariami prawnymi i prawnikami zewnętrznymi,

  • Reprezentacja procesowa,

  • Współpraca z działem IT i IODO w zakresie bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa,

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dotyczących zagadnień prawnych,

  • Udzielanie wewnętrznych konsultacji prawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie prawnicze,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych - co najmniej 5 lat,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym legal English, jest warunkiem koniecznym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów w działaniu,

  • Doskonała umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w grupie, elastyczność w działaniu,

  • Posiadanie uprawnień radcowskich będzie plusem, ale nie jest warunkiem koniecznym,

  • Znajomość problematyki i umiejętność praktycznego stosowania regulacji dotyczących ochrony danych osobowych będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w systemie hybrydowym,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Realizację ciekawych, zróżnicowanych tematycznie projektów,

  • Prywatną opiekę medyczną, dopłaty do kart sportowych oraz wakacji, lekcje nauki angielskiego, bony na święta, ubezpieczenie grupowe,

  • … oraz mnóstwo inicjatyw wspierających naszych pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

home.pl jest największym dostawcą usług internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, sklepów internetowych, utrzymaniu kont poczty elektronicznej.

Co druga strona internetowa w Polsce jest w home.pl a do grona użytkowników Naszych usług należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, oraz międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy