Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik - In-House Lawyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Expander. Ekspert od spraw ważnych.

    Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Nasze wymagania:

    • aplikant adwokacki/radcowski I lub II roku,
    • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i handlowego; znajomość przepisów z zakresu outsourcingu usług finansowych (bankowość/ubezpieczenia/inwestycje) będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność logicznego myślenia oraz efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce,
    • znajomość konstrukcji prawnych (nie tylko przepisów),
    • co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży bankowej, finansowej lub ubezpieczeniowej albo doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi korporacyjnej spółki handlowej, zdobyte w dziale prawnym spółki lub kancelarii prawnej,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • samodzielność, dokładność i zaangażowanie w zakresie realizowanych obowiązków.

    Opis stanowiska:

    • Świadczenie usług prawnych na rzecz spółki z branży finansowej w zakresie bieżących projektów

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca obsługa prawna spółki
    • opiniowanie umów z zakresu działalności spółki (umowy najmu, umowy agencyjne, umowy marketingowe)
    • sporządzanie i opiniowanie projektów pełnomocnictw, procedur i regulaminów wewnętrznych
    • bieżące wsparcie oraz przygotowywanie projektów analiz prawnych dla innych departamentów spółki, w tym w zakresie zagadnień regulacyjnych.
    • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawnych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • pakiet medyczny, kartę sportową dostęp do platformy kafeteryjnej, możliwość nauki angielskiego dofinansowanej przez pracodawcę
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze
    • Możliwość pracy zdalnej

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko  z wybranymi kandydatami.

    bottom