Oferta pracy

Prawnik - In-house lawyer

Unique One Sp. z o.o.O firmie

Unique One Sp. z o.o.

Niedźwiedzia 2

Warszawa

Grupa Unique składająca się z 2 agencji marketingowych oraz kilku firm współpracujących, wysoko ocenianych w badaniach branżowych, wielokrotnie nagradzanych w marketingowych konkursach i plebiscytach, obsługująca szeroki wachlarz międzynarodowych klientów poszukuje kandydata na stanowisko:

Jeśli chcesz uczestniczyć w dużych projektach, znanych marek i liderów rynku, nie boisz się wyzwań i jesteś osobą lubiącą pracować w przyjaznym środowisku to stanowisko jest dla Ciebie.

Opis stanowiska pracy:

  • Kompleksowa obsługa prawna projektów marketingowych
  • Weryfikacja komunikacji marketingowej pod kątem zgodności z przepisami
  • Sporządzanie regulaminów do loterii i konkursów oraz programów sprzedażowych
  • Sporządzanie umów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, udział w negocjacjach przy zawieraniu umów
  • Weryfikacja mechanizmów projektów marketingowych z przepisami prawa
  • Obsługa prawna Spółek

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych i projektów marketingowo-reklamowych - co najmniej 2 lata

  • Wykształcenie prawnicze
  • Znajomość rozporządzenia RODO, ustawy hazardowej, ustawy o prawie autorskim, KC
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, w tym legal English
  • Znajomość problematyki i umiejętność praktycznego stosowania regulacji dotyczących ochrony danych osobowych
  • Umiejętność obsługi komputera: pakiet MS Office, Lex, Legalis
  • Doskonała umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w grupie i współpracy z innymi działami
  • Posiadanie uprawnień radcowskich będzie plusem, ale nie jest warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w doświadczonym i kompetentnym zespole
  • Praca ze znanymi, dużymi markami, liderami rynku, międzynarodowymi korporacjami
  • Samodzielność w działaniu w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku - lider rynku loterii promocyjnych
  • Ciekawe projekty o dużym zasięgu komunikacyjnym
  • Stabilność zatrudnienia (Unique One Sp. z o.o. ponad 20 lat na rynku). Członek Polskiego Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego
  • Dobra lokalizacja blisko metra
  • Świetną kawę 😊
Prześlij swoje CV (ze zdjęciem) za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy