Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / In-House Lawyer

CRESTT sp. z o.o.O firmie

9 80010 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie umów i dbanie o ich standaryzację.

  • Prowadzenie repozytorium umów.

  • Budowanie świadomości prawnej pracowników Crestt.

  • Przygotowywanie i analiza umów w relacjach z kontrahentami, partnerami, pracownikami i współpracownikami.

  • Negocjowanie umów oraz prowadzenie korespondencji związanej z umowami.

  • Wspieranie innych działów firmy w zakresie prawnym.

  • Opracowywanie opinii i informacji prawnych, a także prezentowanie zagadnień prawnych i zmian w przepisach.

  • Przygotowywanie uchwał, projektów pełnomocnictw, wniosków do KRS itp.

  • Opiniowanie lub samodzielne sporządzanie regulacji wewnętrznych (polityki, regulaminów, aktów wewnętrznych itp.).

  • Sporządzanie pism procesowych oraz pism w postępowaniach przed organami administracji.

  • Współpraca z sądami i organami egzekucyjnymi oraz z zewnętrznymi kancelariami prawnymi.

Nasze wymagania

  • Przestrzeganie najwyższych standardów postępowania i integralności w prowadzeniu działalności zawodowej, zawsze zgodnie z prawem i poszanowaniem wysokich standardów etycznych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie oraz przy wsparciu innych.

  • Umiejętność samoorganizacji, terminowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność współpracy samodzielnie oraz w zespole.

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej z dużą dbałością o szczegóły.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz merytorycznej argumentacji.

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.

  • Wykształcenie wyższe prawnicze – mile widziani aplikanci radcowscy I lub II roku.

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw prawnych dla średniej lub dużej firmy.

  • Dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa handlowego.

  • Znajomość prawa anglosaskiego w zastosowaniach biznesowych będzie dużym plusem.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT z dużą perspektywą własnego zawodowego rozwoju.

  • Pracę na rzecz biznesu firmy w Polsce i za granicą.

  • Możliwość istotnego wpływu na decyzje biznesowe firmy oraz jej kierunki rozwoju.

  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia.

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie zdrowotne – Medicover, karta Multisport, wyjścia integracyjne, wsparcie psychologiczne).

  • Wynagrodzenie w wysokości: 9 800 - 10 500 pln brutto/miesiąc (UoP)

  • Lokalizacja biura: Mokotów (okolice Metra Pole Mokotowskie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CRESTT sp. z o.o.

Crestt jest firmą świadczącą usługi informatyczne w obszarze integracji danych, zaawansowanej analityki oraz wynajmu specjalistów IT. Firma powstała na początku 2017 r. i rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając wzrost obrotów o 100% rok do roku. Zatrudniamy obecnie ok. 120 pracowników i współpracowników i realizujemy projekty informatyczne głównie dla dużych i zagranicznych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, IT oraz logistycznej. W związku z planami rozwoju naszego biznesu w Polsce i za granicą poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Prawnika.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy samodzielnej osoby kierującej się wysokimi standardami etyki ogólnej i zawodowej, której pasją jest skuteczne stosowanie prawa w biznesie. Idealna osoba powinna być w stanie samodzielnie podejmować i rozwiązywać zagadnienia prawne w aspekcie biznesowym. Osoba na tym stanowisku podlegać będzie bezpośrednio Wiceprezesowi Zarządu Crestt.