Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik / In-house Lawyer

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie umów

  • opiniowanie projektów umów, porozumień, regulaminów itp.

  • opracowywanie projektów pism i innych dokumentów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, pracy

  • sporządzanie wniosków m.in. do KRS

  • zastępstwo procesowe i sporządzanie pism procesowych (rzadko)

Nasze wymagania

  • aplikant adwokacki/radcowski albo adwokat/radca prawny (egzamin zdany w niedalekiej przeszłości)

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii

  • znajomość prawa w szczególności prawa cywilnego i gospodarczego

  • znajomość języka angielskiego (opiniowanie umów w języku angielskim), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • budowanie ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającym się startupie

  • zniżki na pobyty wakacyjne nad Bałtykiem i w górach

VACATION CLUB 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

VacationClub to polski #startup & rewolucyjna oferta całorocznych apartamentów nad Bałtykiem i w Karkonoszach na wynajem, których Goście podczas pobytu cieszą się Hotelowym Standardem© (luksusem usług w 4**** i 5***** hotelach), tj. bezpłatnym dostępem do stref SPA z basenami, saunami i łaźniami, aquaparku, siłowni oraz Kids Clubów. To wszystko dzięki naszemu zapleczu hotelarskiemu! Dodatkowo, Goście mogą wykupić opcję wyżywienia w hotelowych restauracjach czy zabiegów w strefach Wellness.

Zarządzamy siecią paruset apartamentów w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Grzybowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim & Sianożętach, Mielnie, Szklarskiej Porębie i Karpaczu.

Dla Właścicieli apartamentów to propozycja oddania lokalu w zarządzanie i zarabiania bez wysiłku! A dzięki Hotelowemu Standardowi© przekładamy większe obłożenie apartamentu na większe przychody Właścicieli.

VacationClub to koncept wynajmu i zarządzania apartamentami wakacyjnymi w #Hotelowym Standardzie.

Aplikuj i zostań częścią projektu VacationClub!

Przewiń do profilu firmy