Logo Pracuj.pl

Prawnik (In-House Lawyer)

DP Polska S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DP Polska S.A.

Dąbrowiecka 30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przygotowywanie umów najmu oraz umów handlowych
  • Przygotowywanie pism procesowych
  • Bieżąca obsługa jednostek organizacyjnych firmy (wsparcie prawne, przygotowywanie opinii prawnych)
  • Przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji korporacyjnej
  • Kontrola nad obiegiem i archiwizacja dokumentów prawnych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale prawnym przedsiębiorstwa lub w kancelarii obsługującej przedsiębiorstwa
  • Doświadczenie w przygotowywaniu umów najmu, umów handlowych oraz pism procesowych
  • Status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego (minimum II rok) / uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
  • Terminowość, skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość wykonywanych zadań
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

To oferujemy

  • Stabilna współpraca i możliwość rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie
  • Czas wolny umożliwiający uczestnictwo w zajęciach w trakcie aplikacji
  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy
  • Możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze firmy na Saskiej Kępie
  • Latem możliwość pracy w ogrodzie na terenie biura
  • Kupony na darmową pizzę
  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczona w czas pracy)
  • Serdeczna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Udział w eventach firmowych (wyjazdy, grille), które zorganizujemy jeszcze nie raz po zakończeniu pandemii

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • bony towarowe
  • zniżka -50% na wszystkie dania z naszych kart menu

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego.

Wiemy, że motywacje, aby dołączyć do naszego zespołu mogą być różne. Ale to, co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

I dobrze się przy tym bawimy! Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nowe technologie, takie jak strona do zamówień, która wkrótce ujrzy światło dzienne, aplikacje do zamawiania głosowego, nowoczesne contact center, czy też pyszne nowe pozycje w menu, zawsze jesteśmy oddani naszym Klientom.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie. Wiele się wydarzyło od czasu powstania Domino’s w 1960 r. w Ann Arbor w stanie Michigan w USA. Ale najlepsze jest to, że marka dopiero się rozkręca!

Przed nami kolejna fascynująca przygoda! Dołącz do największych entuzjastów pizzy i wykorzystaj swoją wiedzę w zakresie analizy danych dla dwóch marek– Domino’s Pizza oraz Pizza Dominium, które właśnie łączą swoje siły na polskim rynku!

Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze płac oraz lubisz zjeść najlepszą pizzę to zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Prawnik (In-House Lawyer), Dąbrowiecka 30, Warszawa