Oferta pracy

Prawnik / In-house Lawyer

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Stargardzka 2A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Selsey Sp. z o.o.

Stargardzka 2A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i analizowanie opinii prawnych, umów, aneksów pism oraz wewnętrznych dokumentów prawnych (pełnomocnictwa, regulaminy, uchwały itp.)

  • Współtworzenie prawnych procesów e-commerce poprzez udział w planowaniu i projektowaniu prawnych elementów przedsięwzięć biznesowych (na rynku polskim i zagranicznym)

  • Obsługa spółki w zakresie zgodności z RODO

  • Bieżący monitoring zmian prawnych i regulacyjnych związanych z działalnością firmy

  • Prowadzenie researchu prawnego (również w zakresie działalności na zagranicznych rynkach)

  • Współpraca z działem IT w zakresie bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa

  • Wsparcie działu reklamacji w sporządzaniu odpowiedzi do klientów

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dotyczących zagadnień prawnych

  • Udzielanie wewnętrznych konsultacji prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie pracy w dziale prawnym firmy lub kancelarii prawnej zajmującej się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w obszarze RODO i opiniowania umów biznesowych z kontrahentami

  • Bardzo dobra znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie polityki handlowej, usług online (e-commerce), zasad przepływu danych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego

  • Zainteresowanie tematyką ochrony danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwa

  • Umiejętność prowadzenia projektów prawno-biznesowych

  • Komunikatywność i chęć współpracy z kadrą zarządzającą

  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 4/5 etatu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmach z branży e-commerce

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

  • Darmowy parking

  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, oddawanie odpowiedzialności, imprezy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Przewiń do profilu firmy