Logo Pracuj.pl

Prawnik / In-house Lawyer

Selsey Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Selsey Sp. z o.o.

Stargardzka 2A

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i analizowanie opinii prawnych, umów, aneksów pism oraz wewnętrznych dokumentów prawnych (pełnomocnictwa, regulaminy, uchwały itp.)
  • Współtworzenie prawnych procesów e-commerce poprzez udział w planowaniu i projektowaniu prawnych elementów przedsięwzięć biznesowych (na rynku polskim i zagranicznym)
  • Obsługa spółki w zakresie zgodności z RODO
  • Bieżący monitoring zmian prawnych i regulacyjnych związanych z działalnością firmy
  • Prowadzenie researchu prawnego (również w zakresie działalności na zagranicznych rynkach)
  • Współpraca z działem IT w zakresie bezpieczeństwa danych i cyberbezpieczeństwa
  • Wsparcie działu reklamacji w sporządzaniu odpowiedzi do klientów
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń dotyczących zagadnień prawnych
  • Udzielanie wewnętrznych konsultacji prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie pracy w dziale prawnym firmy lub kancelarii prawnej zajmującej się bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, w tym w szczególności w obszarze RODO i opiniowania umów biznesowych z kontrahentami
  • Bardzo dobra znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie polityki handlowej, usług online (e-commerce), zasad przepływu danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego
  • Zainteresowanie tematyką ochrony danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwa
  • Umiejętność prowadzenia projektów prawno-biznesowych
  • Komunikatywność i chęć współpracy z kadrą zarządzającą
  • Dyspozycyjność w wymiarze minimum 4/5 etatu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmach z branży e-commerce
  • Znajomość dodatkowego języka obcego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę
  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Darmowy parking
  • Organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, oddawanie odpowiedzialności, imprezy integracyjne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)

Prawnik / In-house Lawyer, Stargardzka 2A, Wrocław