Ta oferta pracy jest nieaktualna od 239 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik In-House - PTU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników. Dzięki współpracy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami, a także działami prawnymi spółek (stanowiska in-house) proponujemy naszym Kandydatom najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Legal w HRK.

    Dla naszego klienta - znanego towarzystwa ubezpieczeniowego poszukujemy osób na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • bieżąca obsługa korporacyjna organów spółki
    • przygotowywanie i  opiniowanie umów i innych dokumentów
    • udzielanie porad prawnym organom i pracownikom spółki
    • sporządzanie opinii prawnych
    • prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe prawnicze, uprawnienia radcy prawnego lub adwokata
    • przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obsłudze spółek
    • doświadczenie w obsłudze prawnej PTU lub TFI
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
    • możlwiości rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze pracy
    • pakiet benefitów

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.