Prawnik (in house) - Radca prawny

Tutlo Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 93

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie prawne dla Spółki

  • Wydawanie opinii prawnych, udzielanie wyjaśnień, porad, konsultacji i informacji prawnych dla jednostek organizacyjnych Spółki

  • Sporządzanie, analiza, opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, regulaminy wewnętrzne)

  • Reprezentowanie spółki przed zewnętrznymi instytucjami, organami, kontrahentami

  • Nadzór nad ochroną danych osobowych

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki

Nasze wymagania

  • Tytuł Radcy Prawnego lub Adwokata lub minimum 2 rok aplikacji

  • Co najmniej 2 lata w pracy jako prawnik ‘in-house’ lub pracownik kancelarii zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa konsumenckiego, regulacji prawnych związanych z ochroną danych osobowych, prawa autorskiego, prawa pracy

  • Znajomość języka angielskiego prawniczego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Posiadanie wiedzy z zakresu prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktu,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Stabilną współpracę,

  • Biuro w centrum miasta,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Program motywacyjny z atrakcyjnymi nagrodami,

  • Pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,

  • Narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie,

  • Swobodną atmosferę

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

W Tutlo jesteśmy zawsze o krok do przodu!

Budujemy najlepsze na świecie doświadczenia edukacyjne pozwalające nauczyć się (a nie tylko ciągle uczyć!) języka angielskiego!

Naszą firmę tworzą zaangażowani i kreatywni ludzie, którzy wykorzystując swoje umiejętności, doświadczenie i rewelacyjne pomysły, chcą wdrożyć je w życie. Działamy zespołowo, łącząc wszystkie kompetencje w najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - jesteśmy otwarci i elastyczni. Nie boimy się też błędów, bo wiemy, że aby się rozwijać, trzeba testować. Dlatego sprawdzamy, wyciągamy wnioski i budujemy nasze doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy