Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik in-house/ Specjalista ds. Prawnych

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne w bieżących sprawach spółki z uwzględnieniem aspektów międzynarodowych i transgranicznych (głównie z obszaru spraw korporacyjnych, umów handlowych, e-commerce B2C i B2B, ochrony danych osobowych, własności intelektualnej),

  • aktywny udział i wsparcie we wdrażaniu najlepszych praktyk w spółce, budowaniu struktury korporacyjnej, tworzeniu i aktualizowaniu regulaminów, procedur i polityk,

  • sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych, dokumentów korporacyjnych i innych dokumentów z zakresu działalności spółki,

  • negocjowanie i ustalanie warunków umów, z uwzględnieniem zarówno ryzyk prawnych, jak i biznesowych,

  • bieżąca współpraca z innymi działami spółki w zakresie m.in.: prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, ochrony danych osobowych, prawa własności intelektualnej, prawa nowych technologii, zgodności z prawem działań marketingowych, prawa pracy, Dyrektyw Nowego Podejścia,

  • monitorowanie zmian przepisów prawnych dotyczących działalności spółki,

  • współpraca z kancelariami prawnymi i innymi doradcami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów prawniczych, mile widziani kandydaci w trakcie lub z ukończoną aplikacją radcowską,

  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych,

  • doświadczenia w tworzeniu oraz opiniowaniu umów o świadczenie usług i umów handlowych,

  • dobrej znajomość języka niemieckiego i języka angielskiego,

  • dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego i administracyjnego,

  • zorientowania na doradztwo, z uwzględnieniem zarówno ryzyk prawnych, jak i biznesowych,

  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • samodzielności,

  • umiejętności obsługi komputera: pakiet MS Office, Lex, Legalis.

  • mile widziane doświadczenie, w którymś z następujących obszarów: umowy handlowe, w tym w aspekcie międzynarodowym, e-commerce, ochrona danych osobowych, prawo własności intelektualnej, prawo nowych technologii, prawo w marketingu, compliance, prawo pracy,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość aktywnego uczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy oraz produktów,

  • dofinansowanie do Karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego;

  • elastyczne godziny pracy;

  • cotygodniową dawkę witamin dostarczanych dzięki owocowym wtorkom;

  • nieformalną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy

Rozwijaj z nami świat zrównoważonej energii!

Każdego dnia dbamy, żeby Twoje urządzenia mobilne były pełne świeżej energii. Projektujemy elektronikę użytkową kierowani potrzebami klientów. Co druga bateria do laptopa kupiona w Polsce pochodzi od nas. Z naszych produktów korzystają klienci na całym świecie. Jesteśmy liderem na rynku magazynowania energii. W CSG S.A. poprzez nasze marki: Green Cell, Świat Baterii, Battery Empire i RDY, napędzamy rewolucję w elektromobilności.

Do naszej GreenCellowej drużyny szukamy zawodnika, który poprowadzi nasz zespół do kolejnej wygranej!