Oferta pracy

Prawnik (in-house)

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego Klienta, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm leasingowych, poszukujemy osoby dedykowanej do pracy w obszarze prawnym, na stanowisku Prawnika (in-house).

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, regulaminów wewnętrznych, wezwań, regulaminów akcji promocyjnych i innych dokumentów prawnych,
  • Bieżące udzielanie opinii, wyjaśnień, porad i konsultacji prawnych, opiniowanie umów w tym międzynarodowych,
  • Przygotowywanie treści korespondencji z urzędami, instytucjami i pozostałymi organami administracji publicznej, sądami, organami egzekucyjnymi,
  • Obsługa korporacyjna Spółki, w tym przygotowywanie projektów protokołów oraz uchwał Zarządu, i Zgromadzenia Udziałowców, przygotowanie i nadzór nad pełnomocnictwami, Monitoring postępowań sądowych i administracyjnych
  • Współpraca z kancelariami prawnymi i prawnikami zewnętrznymi,
  • Monitorowanie zmian w prawie, raportowanie zarządowi zmian w prawie mających wpływ na działalność Spółki,
  • Administrowanie i archiwizacja dokumentów Spółki

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych - co najmniej 3 lata,
  • Praktyczna znajomość tematyki prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, znajomość z zakresu prawa pracy będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i weryfikacji dokumentów (umów, regulaminów, wezwań),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającą analizę i tworzenie postanowień umownych oraz prowadzenie rozmów na tematy związane ze świadczeniem usług prawnych na rzecz Spółki;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów w działaniu,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w grupie, elastyczność w działaniu,

Co oferuje nasz klient?

  • Ciekawą, stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Ubezpiecznie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy