Logo Pracuj.pl

Prawnik in-house

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna obszaru nieruchomości komercyjnych w tym obsługi umów najmu i realizacji inwestycji
  • prowadzenie bazy umów najmu (analiza i wprowadzanie danych, nadzór nad terminami)
  • prowadzenie rejestru cesji wierzytelności
  • przygotowywanie i opiniowanie umów najmu
  • przygotowywanie i opiniowanie umów na prace budowlane
  • sporządzanie pism i opinii prawnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziany tytuł radcy/adwokata
  • minimum 3 letnie doświadczenie jako praktykujący prawnik in house lub/i w kancelarii prawnej
  • doświadczenie w negocjowaniu, opracowywaniu i opiniowaniu umów najmu komercyjnego (powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe)
  • znajomość zagadnień z obszaru prawa cywilnego, ustawy o obrocie nieruchomościami, prawa budowlanego
  • biznesowe podejście, umiejętność identyfikacji ryzyk
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • skrupulatność i terminowość
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo w dużej i stabilnej organizacji
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking)
  • pracę u lidera rynku w branży elektroniki użytkowej
  • pracę z zespołem profesjonalistów
  • ciekawe wyzwania umożliwiające rozwój,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Prawnik in-house, Warszawa