Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik (in-house)

Grupa ArenaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna spółek z grupy Arena Advisory (dalej: „Spółki”) oraz zadania z zakresu compliance, w tym:

  • przygotowywanie i opiniowanie umów związanych z działalnością Spółek,

  • obsługa korporacyjna Spółek, w tym przygotowywanie projektów protokołów oraz uchwał zarządu, zgromadzenia wspólników, przygotowanie i nadzór nad pełnomocnictwami,

  • reprezentowanie Spółek w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz innymi sądami i organami władzy i administracji publicznej,

  • bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,

  • aktywne uczestnictwo w rozmowach i negocjacjach handlowych,

  • wsparcie innych zespołów Spółek w bieżących zadaniach, w tym zadaniach dla klientów Spółek w razie potrzeby,

  • monitorowanie zmian w prawie mających wpływ na działalność Spółek,

  • administrowanie i archiwizacja dokumentów Spółek,

  • wykonywanie czynności w obszarze nadzoru zgodnością działań Spółek oraz jej pracowników z obowiązującymi przepisami prawa, praktykami rynkowymi jak również wewnętrznymi regulacjami,

  • tworzenie i opiniowanie regulacji wewnętrznych, a następnie monitorowanie ich aktualności z przepisami prawa,

  • nadzór nad przepływem informacji poufnych i informacji stanowiących tajemnicę zawodową oraz zabezpieczenie dostępu do nich,

  • przeprowadzanie systematycznych kontroli wewnętrznych oraz przygotowywanie raportów z zakresu compliance,

  • aktywne budowanie kultury compliance poprzez komunikację i szkolenia pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • doświadczenie - co najmniej 3 lata, w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych oraz doświadczenie w pracy w nadzorze zgodności działalności z prawem,

  • umiejętność przygotowywania i weryfikacji dokumentów, w szczególności umów,

  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność ustalania priorytetów w działaniu oraz organizowania pracy własnej,

  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnego realizowania zadań,

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • elastyczność w działaniu,

  • prawne rozumienie biznesu.

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb,

  • jeśli chcesz – jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Zawsze oczywiście zapraszamy do biura na dobrą kawę, ale jeśli wolisz pracować z domu – z pewnością uda nam się tak zorganizować pracę, by było to możliwe,

  • współpracę nastawioną na długofalowość i wspólny rozwój,

  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz zaangażowanie są bardzo mile widziane i doceniane. Chcemy pracować i awansować ludzi, którzy motywują siebie i innych, potrafią pokazać, że im zależy,

  • pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na rozwój merytoryczny i dzielenie się wiedzą- wspólnie budujemy firmę, sukces jednej osoby, to fundament wspólnego sukcesu,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje,

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, szkolenia z języka angielskiego (obecnie w formie zdalnej).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Grupa Arena

Arena Advisory to grupa spółek doradczych, która zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych i wycen, doradztwa prawnego i digitalizacji procesów. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia, szanując wyjątkowość Klientów oraz budując relacje oparte na zaufaniu. Doradzamy i inspirujemy firmy niezależnie od ich formy prawnej czy wielkości przedsiębiorstwa.

Każdy pracownik jest naszą inwestycją. Poprzez partnerskie podejście staramy się wykorzystywać indywidualne atuty i predyspozycje, a także wspólnie rozwijać umiejętności i pasje zawodowe.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Przewiń do profilu firmy