Logo Pracuj.pl

Prawnik (in-house)

Grupa ArenaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna spółek z grupy Arena Advisory (dalej: „Spółki”) oraz zadania z zakresu compliance, w tym:
  • przygotowywanie i opiniowanie umów związanych z działalnością Spółek,
  • obsługa korporacyjna Spółek, w tym przygotowywanie projektów protokołów oraz uchwał zarządu, zgromadzenia wspólników, przygotowanie i nadzór nad pełnomocnictwami,
  • reprezentowanie Spółek w postępowaniach przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz innymi sądami i organami władzy i administracji publicznej,
  • bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,
  • aktywne uczestnictwo w rozmowach i negocjacjach handlowych,
  • wsparcie innych zespołów Spółek w bieżących zadaniach, w tym zadaniach dla klientów Spółek w razie potrzeby,
  • monitorowanie zmian w prawie mających wpływ na działalność Spółek,
  • administrowanie i archiwizacja dokumentów Spółek,
  • wykonywanie czynności w obszarze nadzoru zgodnością działań Spółek oraz jej pracowników z obowiązującymi przepisami prawa, praktykami rynkowymi jak również wewnętrznymi regulacjami,
  • tworzenie i opiniowanie regulacji wewnętrznych, a następnie monitorowanie ich aktualności z przepisami prawa,
  • nadzór nad przepływem informacji poufnych i informacji stanowiących tajemnicę zawodową oraz zabezpieczenie dostępu do nich,
  • przeprowadzanie systematycznych kontroli wewnętrznych oraz przygotowywanie raportów z zakresu compliance,
  • aktywne budowanie kultury compliance poprzez komunikację i szkolenia pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • doświadczenie - co najmniej 3 lata, w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych oraz doświadczenie w pracy w nadzorze zgodności działalności z prawem,
  • umiejętność przygotowywania i weryfikacji dokumentów, w szczególności umów,
  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność ustalania priorytetów w działaniu oraz organizowania pracy własnej,
  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnego realizowania zadań,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • elastyczność w działaniu,
  • prawne rozumienie biznesu.

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb,
  • jeśli chcesz – jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Zawsze oczywiście zapraszamy do biura na dobrą kawę, ale jeśli wolisz pracować z domu – z pewnością uda nam się tak zorganizować pracę, by było to możliwe,
  • współpracę nastawioną na długofalowość i wspólny rozwój,
  • pracę w miejscu, gdzie inicjatywa, chęci oraz zaangażowanie są bardzo mile widziane i doceniane. Chcemy pracować i awansować ludzi, którzy motywują siebie i innych, potrafią pokazać, że im zależy,
  • pracę z doświadczonym zespołem nastawionym na rozwój merytoryczny i dzielenie się wiedzą- wspólnie budujemy firmę, sukces jednej osoby, to fundament wspólnego sukcesu,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje,
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, szkolenia z języka angielskiego (obecnie w formie zdalnej).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Arena Advisory to grupa spółek doradczych, która zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu: doradztwa podatkowego, księgowości, cen transferowych i wycen, doradztwa prawnego i digitalizacji procesów. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia, szanując wyjątkowość Klientów oraz budując relacje oparte na zaufaniu. Doradzamy i inspirujemy firmy niezależnie od ich formy prawnej czy wielkości przedsiębiorstwa.

Każdy pracownik jest naszą inwestycją. Poprzez partnerskie podejście staramy się wykorzystywać indywidualne atuty i predyspozycje, a także wspólnie rozwijać umiejętności i pasje zawodowe.

Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.arenaadvisory.com

Prawnik (in-house), Warszawa