Oferta pracy

Prawnik (in-house)

Grupa K2O firmie

  • Domaniewska 44A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa K2

Domaniewska 44A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie obsługi prawnej spółek z Grupy K2 w charakterze prawnika in-house,

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, w szczególności marketingowych, umów IT (wdrożeniowych, serwisowych), umów na planowanie i zakup mediów, umów z dostawcami mediów, umów na produkcję spotów reklamowych itp.,

  • Obsługa korporacyjna podmiotów – przygotowywanie projektów protokołów Zgromadzeń Wspólników i Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy, przygotowywanie projektów protokołów posiedzeń organów spółek, zgłaszanie zmian do KRS, przygotowywanie pism urzędowych,

  • Przygotowywanie projektów regulaminów konkursów i loterii, wsparcie prawne w trakcie ich przebiegu,

  • przygotowywanie opinii prawnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze uniwersyteckie,

  • co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, a szczególnie w opiniowaniu, negocjowaniu i sporządzaniu umów – preferowane doświadczenie jako prawnik in-house,

  • praktyczna znajomość prawa autorskiego, prawa reklamy, prawa nowych technologii (w szczególności ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną),

  • znajomość Legal English na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz przygotowywanie i opiniowanie umów w języku angielskim,

  • bardzo dobrą znajomość prawa cywilnego i gospodarczego,

  • dobrą organizację pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność,

  • dokładność i rzetelność, odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy,

  • swobodę obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex i Legalis,

  • znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem.

Grupa K2

Grupa K2 od ponad 20 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W ramach grupy funkcjonują: K2 Creative, K2 Precise, Oktawave oraz Fabrity. Od 2008 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasz zespół to ponad 350 osób, których łączy pasja i entuzjazm.

Więcej informacji o Grupie K2: https://www.k2.pl/inwestorzy/kim-jestesmy.html

Przewiń do profilu firmy

Oferta dot. pracy czasowej na zastępstwo. Możliwa ewentualna zmiana w tym zakresie.