Oferta pracy

Prawnik in-house

Goldman RecruitmentO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, instytucji finansowej z obszaru rynków kapitałowych, poszukujemy prawnika (in-house).
Prawnik in-houseNumer ref.: 192319/7055

Opis stanowiska:

  • obsługa prawna domu maklerskiego,
  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi,
  • współpraca z Zarządem i jednostkami organizacyjnymi domu maklerskiego.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w domu maklerskim w obszarze prawnym,
  • wiedza z zakresu prawa spółek handlowych oraz prawa papierów wartościowych,
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • komunikatywność, dokładność, zaangażowanie,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zdobycie doświadczenia w instytucji inwestycyjnej.

Ogłoszenie archiwalne