Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik In-house

DOBRO sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i opiniowanie polsko i anglojęzycznych umów z klientami, podwykonawcami i dostawcami Spółki;

  • uczestnictwo w negocjacjach z właścicielami praw (wideo, audio, inne);

  • przygotowanie i opiniowanie umów dotyczących nabycia praw, licencji;

  • bieżące uzgadnianie potrzeb biznesowych w zakresie dystrybucji i komercjalizacji treści;

  • reprezentowanie interesów Spółki w relacji ze wskazanymi Klientami (wewnątrz i na zewnątrz organizacji);

  • aktywny udział w tworzeniu procedur i szkoleń wewnętrznych dla zespołu;

  • sporządzanie pism zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu;

  • udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych z zakresu prawa cywilnego, handlowego i autorskiego;

  • bieżąca obsługa Spółki w zakresie prawa handlowego.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu: prawa autorskiego, pozyskiwania treści audiowizualnych, prawa gospodarczego;

  • znajomość trendów oraz obowiązujących uregulowań prawnych w obszarze treści audiowizualnych;

  • mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowania i negocjowania umów autorskich, licencyjnych (najchętniej w obszarze telewizji, kina, social mediów, etc).

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • proaktywne podejście do rozwiązywania zagadnień prawnych;

  • umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

To oferujemy

  • rodzaj współpracy B2B;

  • komfortowe miejsce do pracy w naszym pięknym biurze na Mokotowie, blisko stacji metra Racławicka;

  • współpracę w zgranym i pozytywnym zespole 😊

O nas

Jesteśmy kreatywnym studiem produkcyjnym full service. Wierzymy w siłę kreacji i zależy nam, aby proces produkcji był procesem bardzo twórczym.

Jesteśmy częścią grupy Platige Image – integrujemy jej innowacyjny charakter z pracą najlepszych reżyserów i producentów.

Jesteśmy Dobro!