Oferta pracy

Prawnik In-house

TelForceOne S.A.O firmie

  • Krakowska 119, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • ekspert

TelForceOne S.A.

Krakowska 119

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw sądowych oraz reprezentacja spółek z grupy przed sądem oraz urzędami

  • Komunikacja i korespondencja z urzędami administracji publicznej, prowadzenie postępowań w trybie administracyjnym

  • Bieżąca obsługa zadań działu prawnego spółek, w tym sporządzanie pozwów i pism procesowych

  • Sporządzanie projektów umów handlowych, opiniowanie umów handlowych, opinii prawnych

  • Wsparcie prawne Organów Spółki (Zarządu, Rady Nadzorczej, Zgromadzeń Akcjonariuszy – m.in. przygotowywanie materiałów, projektów uchwał na posiedzenia Organów Spółki, organizacja posiedzeń, protokołowanie RN)

  • Prowadzenie zbioru informacji o spółkach zależnych i ich organach (nadzór właścicielski)

  • Prowadzenie rejestrów dotyczących umów, pełnomocnictw, zarządzeń i innych regulacji wewnętrznych wraz z kontrolą okresu ich obowiązywania

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia do reprezentacji spółek przed sądem oraz urzędami

  • Swobodnie poruszasz się w obszarze prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, oraz własności intelektualnej

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym tworzenie dokumentów

  • Biegłe posługujesz się standardowymi aplikacjami MS Office

  • Jesteś samodzielny, dokładny i sumienny

  • Cechuje Cię wysokie poczucie odpowiedzialności

To oferujemy

  • Dużą samodzielność na stanowisku

  • Pracę dla największej firmy w swojej branży na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

  • Elastyczność w zakresie organizacji godzin pracy

  • Otwartość na proponowanie nieszablonowych pomysłów i rozwiązań

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach prawno-organizacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy