Oferta pracy

Prawnik (inhouse)

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie, analizowanie, opiniowanie umów oraz udział w negocjacjach oraz wsparcie na etapie inwestycji,

  • sporządzanie opinii prawnych w sprawach dotyczących przedsięwzięć inwestycyjnych,

  • wsparcie Działu ofertowania,

  • przygotowanie dokumentów dotyczących oceny ryzyka kontraktowego,

  • przygotowywanie projektów umów i porozumień,

  • udzielanie wsparcia prawnego w zakresie PZP,

  • analiza uwarunkowań prawnych oraz ryzyk planowanych przedsięwzięć biznesowych,

  • reprezentacja spółki przed KIO.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • uprawnienia adwokata/radcy prawnego mile widziane,

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora budowlanego,

  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących realizacji inwestycji budowlanych,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego, cywilnego, gospodarczego i prawa zamówień publicznych,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,

  • wysoki poziom zaangażowania i najwyższa staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o kontrakt B2B, w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole,

  • ciekawe wyzwania zawodowe,

  • dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w centrum Warszawy, w doskonale skomunikowanej lokalizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

O nas

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy