Logo Pracuj.pl

Prawnik (inhouse)

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie, analizowanie, opiniowanie umów oraz udział w negocjacjach oraz wsparcie na etapie inwestycji,
  • sporządzanie opinii prawnych w sprawach dotyczących przedsięwzięć inwestycyjnych,
  • wsparcie Działu ofertowania,
  • przygotowanie dokumentów dotyczących oceny ryzyka kontraktowego,
  • przygotowywanie projektów umów i porozumień,
  • udzielanie wsparcia prawnego w zakresie PZP,
  • analiza uwarunkowań prawnych oraz ryzyk planowanych przedsięwzięć biznesowych,
  • reprezentacja spółki przed KIO.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • uprawnienia adwokata/radcy prawnego mile widziane,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora budowlanego,
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących realizacji inwestycji budowlanych,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, cywilnego, gospodarczego i prawa zamówień publicznych,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom zaangażowania i najwyższa staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o kontrakt B2B, w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w centrum Warszawy, w doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

O nas

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.

Aktualne oferty pracodawcy
PxM/01/07/2022

Prawnik (inhouse), Warszawa