Prawnik - Junior Associate w Zespole Due Diligence prawnego i Sukcesji Kancelarii Prawnej

Grant ThorntonO firmie

  • Baraniaka 88E, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grant Thornton

Baraniaka 88E

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy kreatywnej i otwartej na dynamiczny rozwój osoby, która wzmocni szeregi zespołu due diligence prawnego i sukcesji w Kancelarii Prawnej Grant Thornton.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz brać udział w nieszablonowych, złożonych projektach dla krajowych i międzynarodowych klientów, w stosunku do których aspirujemy do zapewniania najwyższego poziomu usług. Praca w naszym zespole to możliwość uczestnictwa zarówno w złożonych badaniach due diligence prowadzonych w ramach transakcji fuzji i przejęć (o zasięgu lokalnym i globalnym), jak i planowania sukcesyjnego, w ramach którego wspomagamy firmy rodzinne w przekazaniu biznesu w ręce kolejnego pokolenia właścicieli.

Realizowane przez nas projekty to różnorodne wyzwania wymagające kreatywnego podejścia, które stanowią doskonałą okazję do zdobywania wiedzy i doświadczeń zawodowych.

Nasz Zespół wspierają specjaliści o wzajemnie uzupełniających się kompetencjach (prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, konsultanci biznesowi, etc.). Dzięki współpracy z nami zdobędziesz kompetencję rozumienia biznesu, jedną z najważniejszych umiejętności nowoczesnego prawnika!

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze

  • bardzo dobra znajomość prawniczego języka angielskiego

  • zainteresowanie prawem spółek handlowych

  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia i syntezy problemów

  • samodzielność w działaniu i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość

  • doświadczenie w obszarze realizacji projektami due diligence lub projektami pokrewnymi (compliance, audyty prawne, projekty M&A) będzie dodatkowym atutem

  • status aplikanta radcowskiego – mile widziane

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy)

  • rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, bezpłatne zajęcia z j. angielskiego, system kafeteryjny)

  • wyzwania zawodowe wymagające kreatywnego podejścia

  • możliwość oderwania od rutyny – udział w zróżnicowanych projektach dla podmiotów z różnych branż

  • praca w modelu hybrydowym

  • przyjazna atmosfera

  • rzeczywista współpraca międzynarodowa – projekty realizowane bezpośrednio dla podmiotów zagranicznych lub za pośrednictwem sieci Grant Thornton, w większości w języku angielskim

  • rozwój kompetencji zawodowych i możliwość awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy