Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - Junior Associate

Kocur i Wspólnicy Sp.k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wspólna 35

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie starszych prawników w obsłudze prawnej międzynarodowych podmiotów gospodarczych w zakresie:

  • wielowątkowych postępowań sądowych i arbitrażowych,

  • kwestii korporacyjnych, transakcyjnych i kontraktowych,

  • prawa pracy, ochrony danych osobowych lub zamówień publicznych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub odbywanie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej (I rok),

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i handlowego w tym aspektów międzynarodowych,

  • bardzo dobra znajomość jednej z następujących dziedzin: prawa pracy, prawa ochrony danych osobowych lub prawa zamówień publicznych,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie oraz zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość wszechstronnego rozwoju w różnych dziedzinach prawa związanych z obsługą podmiotów gospodarczych z jednoczesną możliwością stopniowego uzyskiwania specjalizacji w zakresie sporów sądowych i arbitraży,

  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem prawniczym i biznesowym w języku angielskim,

  • pracę w zgranym kilkunastoosobowym zespole prawników w biurze w centrum Warszawy,

  • wsparcie starszych prawników na drodze rozwoju zawodowego,

  • pakiet medyczny i sportowy.

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kocur i Wspólnicy Kancelaria Kocur i Wspólnicy jest butikową kancelarią prawną specjalizującą się w arbitrażu i sporach sądowych, którą tworzy zespół kilkunastu prawników rekomendowanych m. in. w rankingach Chambers Europe, Legal 500 oraz Forbes. Doradzamy również w sprawach korporacyjnych i handlowych. Stanowimy ambitny, energiczny, świetnie zgrany zespół.

Przewiń do profilu firmy