Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik (K/M)

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z dyrektorem zarządzającym na Polskę

  • Doradztwo prawne w bieżących sprawach Spółki

  • Aktywny udział i wsparcie we wdrażaniu najlepszych praktyk w spółce, tworzeniu

  • i aktualizowaniu regulaminów, procedur i polityk

  • Sporządzanie i opiniowanie umów, aktów wewnętrznych i innych dokumentów z zakresu działalności spółki

  • Współtworzenie obszaru „compliance” w Spółce

  • Monitorowanie zmian legislacyjnych oraz orzecznictwa sądowego mających wpływ na działalność Spółki

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki w sprawach wymagających wsparcia prawnego

  • Koordynacja współpracy z kancelarią prawną i innymi doradcami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej lub wewnętrznym dziale prawnym spółki

  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

  • Duża samodzielność i proaktywna postawa

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę opartą na współpracy i zaufaniu

  • Różnorodność zadań

  • Możliwość inicjowania zmian i szybkiego wdrażania swoich pomysłów

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę na pół etatu lub B2B (do wyboru przez kandydata)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

WZNOWIENIE STYCZNIOWEJ REKRUTACJI, ZAPRASZAMY DO PONOWNEGO APLIKOWANIA