Oferta pracy

Prawnik (K/M)

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Hipoteczna 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów pism i umów

  • Przygotowywanie projektów opinii

  • Wsparcie komórek organizacyjnych w zakresie prawnym

  • Udzielanie informacji uprawnionym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego i zagadnień związanych z prawem autorskim

  • Umiejętność przygotowywania umów

  • Obowiązkowość

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizacjach o podobnym charakterze co Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

To oferujemy

zatrudnienie w unikalnej na rynku organizacji o ponad stuletniej historii, zrzeszającej największe nazwiska polskiej kultury, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV oraz pierwsze spotkania z kandydatami (online)

2

rozmowa rekrutacyjna z wybranymi kandydatami (max. 5 os.)

3

rozmowa finalizująca proces rekrutacyjny

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jako pracodawca

Aby wspierać rozwój polskiej kultury, szeroko rozumianej twórczości i kreatywnych gałęzi gospodarki zatrudniamy ponad 400 pracowników i pracowniczek o najwyższych kompetencjach. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy miejscem, gdzie ogromne doświadczenie zawodowe jest wspierane nowymi technologiami. Praca oparta na tradycyjnych wartościach spotyka się z dążeniem do wysokiej efektywności i skuteczności procesów. Stwarzamy możliwości pracy w środowisku wyjątkowych osobowości i ludzi kultury.

Jesteśmy wielowymiarową i wielobarwną instytucją, która wciąż odpowiada na zmieniające się potrzeby twórców i odbiorców kultury. Jesteśmy najważniejszą organizacją zbiorowego zarządzania w Polsce. Działamy w kraju i za granicą. Jesteśmy przestrzenią, która łączy autorów i autorki oraz osoby, które chcą korzystać z twórczości.

Jesteśmy największą w Polsce organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Mamy ponad 100 lat doświadczenia, wiedzę i narzędzia. Co roku przekazujemy twórcom wiele milionów złotych należnych im wynagrodzeń. Zrzeszamy kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jako stowarzyszenie prowadzimy szeroką działalność socjalną na rzecz naszych członków. Jesteśmy też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury.

Przewiń do profilu firmy