Oferta pracy

Prawnik

ATAL S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ATAL S.A.

Katowice

Katowice

ATAL S.A. to jeden z największych ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych,
od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prawnik

Opis stanowiska:

  • Bieżące doradztwo prawne Spółki, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi w zakresie umów sprzedaży lokali, w tym umów deweloperskich, a także przygotowanie innych umów oraz dokumentów związanych z realizacją inwestycji,
  • Sporządzanie prospektów informacyjnych,
  • Prowadzenie korespondencji z Klientami, współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi oraz kancelariami notarialnymi,
  • Doradztwo w zakresie postępowań administracyjnych dotyczących inwestycji prowadzonych przez Spółkę, w szczególności ws. pozwoleń na budowę, warunków zabudowy, umów ZRID itp.,
  • Sporządzanie umów (o roboty budowlane, prace projektowe, nadzór inwestorski), opinii, raportów i pism,
  • Obsługa korporacyjna spółek wchodzących w skład grupy ATAL

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawo, nieruchomości,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w branży deweloperskiej),
  • Praktyczna znajomość zagadnień będących przedmiotem obowiązków,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność, odpowiedzialność, łatwość w redagowaniu tekstów,
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w największej firmie z sektora budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku działającej na rynku polskim i niemieckim.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pakiet medyczny oraz Multisport.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem klikając na przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy