Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

HRE Investments O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna w zakresie bieżącej działalności spółek deweloperskich, w szczególności sporządzanie umów rezerwacyjnych, umów deweloperskich, umów przedwstępnych, prospektów informacyjnych, w tym przygotowywanie dokumentacji w ramach procesu otwierania rachunków powierniczych oraz współpraca z kancelariami notarialnymi

  • Szeroko rozumiane wsparcie formalno-prawne działu sprzedaży w bieżących kontaktach z klientami nabywającymi lokale mieszkalne lub ich pełnomocnikami, pośrednikami, bankami kredytującymi zakup lokali przez klientów

  • Obsługa prawna w zakresie funkcjonowania wspólnot mieszkaniowych oraz współpracy z zarządcami nieruchomości

  • Poszukiwanie rozwiązań prawnych w sprawach skomplikowanych z wymienionych obszarów, nadzór nad procesem prawidłowej organizacji wieloetapowych inwestycji mieszkaniowych

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych,

  • Pozostałe zadania zlecone przez radcę prawnego

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w kancelarii prawnej lub jako prawnik in-house

  • Mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata (nie jest to warunek konieczny)

  • Ogromnym atutem będzie znajomość rynku nieruchomości i ustaw związanych z obrotem nieruchomościami w tym lokalowymi, ustawy deweloperskiej

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Praca na wyłączność

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

HRE Investments

HRE Investments to niezależny holding inwestycyjny typu private equity działający w sektorze nieruchomości. Zajmuje się inwestowaniem kapitału własnego oraz w imieniu polskich i międzynarodowych inwestorów prywatnych jak i instytucjonalnych.

Przewiń do profilu firmy