Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Kancelaria Pawełczyk Radcowie Prawni i AdwokaciO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista
Prawnik

Kancelaria Pawełczyk Radcowie Prawni i Adwokaci

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DR HAB. MIROSŁAW PAWEŁCZYK

z siedzibą w Warszawie www.pawelczyk.pl

 Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych przedsiębiorców sektora prywatnego

i publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem sektora infrastruktury (energetycznego, ciepłowniczego, transportu kolejowego i wodociągowo-kanalizacyjnego), przemysłu, finansów oraz jednostek administracji publicznej. Prowadzimy również obsługę prawną dużych projektów inwestycyjnych.

W związku z rozwojem Kancelaria poszukuje, do swojego Biura zlokalizowanego w ścisłym Centrum Katowic, kandydatów na stanowisko:

Prawnik

Miejsce pracy: Katowice

Zakres zadań:

  • przygotowywanie projektów opinii i pism procesowych,
  • udzielanie pomocniczego wsparcia prawnego Klientom Kancelarii
  • analiza prawna przepisów, komentarzy i orzecznictwa.

Wymagania:

  • doskonała organizacja pracy, dyspozycyjność oraz samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość,
  • komunikatywność,
  • znajomość języka obcego,
  • umiejętność budowania autorytetu,
  • dobra prezencja.

Mile widziane:

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,
  • prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz powierzonego zakresu obowiązków.

Ogłoszenie archiwalne