Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik korporacyjny - In-house lawyer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia wyzwania jako:

    Miejsce pracy:Warszawa

    Zadania

    • Przygotowywanie opinii i informacji prawnych w ramach bieżących zagadnień związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, w szczególności w zakresie przepisów o kredycie konsumenckim i instytucjach pożyczkowych, prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, regulacji dotyczących konsumentów (e-commerce) i ochrony danych osobowych,
    • Opracowywanie i opiniowanie umów handlowych,
    • Opracowywanie procedur i regulaminów,
    • Przygotowywanie pism do klientów, służb i organów administracji publicznej,
    • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek, w tym w zakresie rejestru przedsiębiorców KRS i zagranicznych rejestrów handlowych,
    • Bieżące śledzenie i analiza zmian w prawie.

    Wymagania

    • Aplikant radcowski/adwokacki I,II roku,
    • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w kancelariach lub w instytucji pożyczkowej lub firmie z branży finansowej,
    • Duża samodzielność w pracy, w szczególności umiejętność samodzielnego identyfikowania problemów prawnych i proponowania rozwiązań korzystnych dla interesu obsługiwanych podmiotów,
    • Doświadczenie w zakresie analizy i tworzenia umów gospodarczych, procedur i regulaminów, zagadnień związanych ze spółkami handlowymi,
    • Znajomość materialnego prawa cywilnego (w tym szczególnie prawa konsumenckiego), przepisów o kredycie konsumenckim i instytucjach pożyczkowych,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy dające możliwość stworzenia stanu work life balance,
    • Realną możliwość współtworzenia strategii rozwoju Firmy,
    • Pracę z ludźmi z pasją i pełnym zaangażowaniem,
    • Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.
    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu!