Logo Pracuj.pl

Prawnik Korporacyjny- Radca Prawny

SOLENERGA SP. Z O.O.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

SOLENERGA SP. Z O.O.

Cybernetyki 10

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna i opiniowanie umów dotyczących bieżącej działalności Spółki Akcyjnej i Spółek Zależnych
  • Obsługa prawna spółki notowanej na NewConnect
  • Sporządzanie projektów umów, uchwał organów spółek, regulaminów, zmian do KRS
  • Monitoring zawartych kontraktów, w tym przygotowanie niezbędnych modyfikacji/aneksów
  • Czynny udział w spotkaniach Zarządu
  • Przygotowywanie analiz prawnych
  • Identyfikacja problemów prawnych i uczestnictwo w budowaniu strategii
  • Bieżące wsparcie prawne
  • Realizacja obowiązków informacyjnych Spółki

Nasze wymagania

  • Uprawnienia Radcy Prawnego są konieczne
  • Doświadczenie w dziale prawnym w korporacji na samodzielnym stanowisku - minimum 6 lat
  • Świetna znajomość zagadnień prawa cywilnego, prawa gospodarczego,
  • Doświadczenie w NewConnect
  • Otwartość na współpracę z „biznesem”

Mile widziane

  • Znajomość ustawodawstwa w zakresie OZE

To oferujemy

  • Współpraca bezpośrednio z Zarządem spółki
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Realny wpływ na działania firmy
  • Opieka medyczna, spotkania integracyjne
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, młody i ambitny zespół, startupowa kultura
  • Komfortowe biuro na Mokotowie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Wywiad telefoniczny

2

Spotkanie on-line

3

Spotkanie bezpośrednie

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez pompy ciepła, systemy klimatyzacji oraz stacje ładowania pojazdów.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 punktów handlowych w tej formule i wciąż się rozwija.

Prawnik Korporacyjny- Radca Prawny, Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa