Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik korporacyjny

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W intive jesteśmy przekonani, że nowe technologie ułatwiają życie. Dlatego wraz z ponad 1000-em specjalistów na pokładzie zmieniamy pomysły naszych klientów w rzeczywistość. Pomagamy im projektować i wdrażać inteligentne rozwiązania. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty stale weryfikujemy i doskonalimy założenia i metody kierując się naszym mottem – never settle.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref. PRAWNIK/SZCZ/0817/PJ

Obowiązki:

  • Sporządzanie, weryfikowanie umów, wsparcie podczas negocjacji warunków umownych;
  • Sporządzanie opinii w bieżących kwestiach prawnych;
  • Sporządzanie zestawień, podsumowań i raportów;
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne innych działów firmy;
  • Koordynowanie procesu obiegu dokumentów;
  • Archiwizowanie dokumentów;
  • Udział w innych projektach i zadaniach Działu Prawnego;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Znajomość prawa cywilnego i prawa handlowego oraz prawa autorskiego;
  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość języka  niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności

W standardzie mamy:

Brak dress code’u
Brak skostniałej struktury
Najlepsza kawa w mieście
Dogodny model zatrudnienia
(ty wybierasz typ umowy)
Świeże owoce
Work life balance
– elastyczne godziny pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach, przez SMT Software Services S.A., BLStream S.A., intive GmbH, a także przez ich klientów, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym także na przetwarzanie ich w przyszłości w tym samym celu. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że jestem osobą świadomą uprawnień przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 ze zm.)"

intive is: SMT Software Services S.A. + BLStream S.A. + intive GmbH

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się