Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Na pokładzie #ColumbusEnergy jest nas już ponad 800 osób

Prawnik
Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki,
  • Opracowywanie i opiniowanie umów, opinii, pism do klientów, urzędów, sądów i innych instytucji,
  • Wsparcie prawne w zarządzaniu portfelem farm PV,
  • Doradztwo prawne na rzecz Spółek w obrębie grupy kapitałowej,
  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi,
  • Bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,
  • Udział w negocjacjach z klientami, instytucjami finansowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Tytuł radcy prawnego lub adwokata – warunek konieczny,
  • Minimum czteroletnie doświadczenie pracy w kancelarii lub jako prawnik in-house w przedsiębiorstwie – warunek konieczny,
  • Znajomość prawa handlowego, gospodarczego oraz prawnych uwarunkowań inwestycji budowlanych (znajomość inwestycji OZE, w tym inwestycji w farmy PV będzie dodatkowym atutem,
  • • Znajomość przepisów prawa z zakresu rynku kapitałowego będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonaniu zleconych zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

U nas:

  • Będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej,
  • Masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia,
  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów,
  • Będziesz pracować w młodym i energicznym zespole,
  • Otrzymasz umowę o pracę na cały etat,
  • Możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport,
  • Możesz pracować w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.

Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne