Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Columbus EliteO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kariera w nowoczesnej energetyce – jest nas ponad 200 osób – teraz czas na Ciebie!

Dołącz do nas! Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Prawnik

Twoje zadania:

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki,
  • Opracowywanie i opiniowanie umów, opinii, pism do klientów, urzędów, sądów i innych instytucji,
  • Doradztwo prawne na rzecz Spółek w obrębie grupy kapitałowej,
  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi,
  • Bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,
  • Udział w dochodzeniu należności,

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia prawnicze,
  • Aplikacja co najmniej 2 roku lub tytuł zawodowy radcy prawnego albo adwokata,
  • Minimum dwuletnie doświadczenie pracy w kancelarii lub jako prawnik in-house w przedsiębiorstwie – warunek konieczny,
  • Znajomość prawa handlowego oraz gospodarczego,
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych,
  • Zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonaniu zleconych zadań,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

U nas:

  • Będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej,
  • Masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia,
  • Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów,
  • Będziesz pracować w młodym i energicznym zespole,
  • Otrzymasz umowę o pracę na cały etat,
  • Możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport,
  • Możesz pracować w oparciu o zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.
 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami i spełniasz powyższe oczekiwania, nie zwlekaj,
Jesteśmy członkiem Grupy Kapitałowej

Ogłoszenie archiwalne