Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

IMPERIAL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wadowicka 7

Kraków

Imperial Capital jest spółką inwestycyjną, kompleksowo realizującą projekty deweloperskie na krakowskim rynku mieszkaniowym i biurowym. Powierzchnia czterech realizowanych projektów to ponad 36 tys. m2 o wartości 265 mln zł. Spółka dynamicznie się rozwija, planując realizacje kolejnych inwestycji. Celem jest pozyskanie gruntów o potencjalne 50 tys m2 PUM i możliwości realizacji 1000 mieszkań.

Obecnie prowadzimy sprzedaż trzech inwestycji mieszkaniowych:

  • Stawowej Residence Etap IV. Planowana jest jeszcze realizacja etapu V i VI;
  • Green Park Villi Etap I. Rozpoczęta została sprzedaż etapu II; Planowane są etapy III i IV;
  • Citi Yes – najnowszego i największego projektu.

Planujemy również inwestycję mieszkaniową w dzielnicy – Ruczaj oraz nowy budynek biurowy.

Poszukujemy osoby, która dołączy do Naszego Zespołu na stanowisku:

Prawnik

Opis stanowiska:

  • obsługa prawna spółki w zakresie bieżącej działalności,
  • tworzenie i analiza formalno-prawna dokumentacji związanej z obsługiwanym obszarem, tj. umów zawieranych przez spółkę, przygotowywanie opinii prawnych, pism administracyjnych i zaangażowanie w ustalanie stanu faktycznego procesów z obsługiwanego zakresu,
  • sporządzanie raportów i zestawień zgodnie z wytycznymi zarządu,
  • reprezentowanie spółek przed organami administracyjnymi,
  • obsługa umów z bankami,
  • koordynacja i kontrola procesów związanych urzędami tj. wydział architektury, KRS, KW, nadzór budowlany.

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego lub adwokata,
  • doświadczenie w obsłudze projektów deweloperskich lub firm deweloperskich lub firm budowlanych,
  • umiejętności i doświadczenie w zakresie mediacji oraz negocjacji kontraktów i sporów z kontrahentami,
  • umiejętności sporządzania dokumentów, takich jak umowy, opinie prawne i pisma administracyjne,
  • znajomość prawa cywilnego (spółki cywilne, nieruchomości), oraz ustawy deweloperskiej i umiejętność praktycznego ich zastosowania,
  • umiejętność sporządzania analiz i opinii prawnych na potrzeby prowadzonej działalności w obsługiwanym obszarze,
  • inicjatywy i zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne