Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "START" SP. J. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza bieżących problemów prawnych i ich rozwiązywanie

Nasze wymagania

  • doświadczenia w obszarze nieruchomości

  • obsługa komputera: MS Office (MS Word, MS Windows XP, MS Outlook, MS PowerPoint , MS Excel)

  • umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność, łatwość nawiązywania współpracy z jednostkami organizacyjnymi Spółki

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, systematyczność, pracowitość i chęć ciągłego rozwoju i samokształcenia

  • prawo jazdy kat. B

  • miłe widziane doświadczenie i uprawnienia radcy prawnego albo adwokackie

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "START" SP. J.

Grupę Deweloperską START tworzy konsekwentnie budowany od lat zespół wyjątkowych specjalistów z wielu dziedzin. Przykładamy ogromną wagę do ludzi, których kwalifikacje oraz talent są gwarancją utrzymania najwyższego poziomu jakości. Jesteśmy otwarci na nowatorskie pomysły oraz kreatywne podejście do zadań.

Podczas 40-sto letniej działalności ugruntowaliśmy swoją pozycje na krakowskim rynku nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy