Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

OZIEMSKA, GRUNER I WSPÓLNICY ADWOKACI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Udział w zakresie bieżącej obsługi prawnej Inwestycji u Klienta w biurze Budowy w Krakowie m.in przygotowanie roszczeń, umów, obsługa korespondencji, itp.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie prawnicze,

  • dysponowanie wiedzą z zakresu prawa kontraktów; znajomości zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego,

  • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, entuzjazm i pozytywna energia,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy realizacji projektów budowlanych

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w otoczeniu profesjonalistów;

  • udział w interesujących i angażujących projektach, stanowiących merytoryczne wyzwania;

  • przyjazną atmosferę sprzyjającą ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji; możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy