Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Kancelaria KKPW

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pism procesowych

  • przygotowywanie projektów umów

  • przygotowywanie projektów analiz i opinii

  • udział w posiedzeniach sądowych

  • udział w negocjacjach

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub ostatni rok prawa

  • dobra znajomość zagadnień prawa cywilnego i gospodarczego

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska

  • biegła znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • ciekawą pracę w młodym zespole prawników

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczeń

Zastrzeżenie

Kancelaria nie zwraca przesłanych dokumentów, odpowiada wybranym kandydatom.