Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Dobrzański Bzymek-Waśniewska Sroka-Maleta Kancelaria Radców Prawnych s.c.

Wilhelma Feldmana 4

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w obsłudze prawnej projektów prowadzonych przez kancelarię w następujących obszarach prawa: prawo farmaceutyczne lub medyczne, prawo pracy, prawo gospodarcze lub prawo własności intelektualnej;

  • wsparcie przy obsłudze sporów sądowych i spraw administracyjnych;

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z zespołem w ich bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • absolwent/absolwentka prawa lub aplikant/aplikantka aplikacji radcowskiej;

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie B2/C1);

  • umiejętności pracy w zespole;

  • sumienność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań;

  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie.

To oferujemy

  • możliwość pozyskania wiedzy z obszaru takich dziedzin prawa, jak: prawo farmaceutyczne, prawo medyczne, prawo własności przemysłowej i konkurencji, a także prawo gospodarcze oraz prawo pracy;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów z dynamicznie się rozwijającej, przyszłościowej branży Life Sciences;

  • pracę w zespole, którego znakiem rozpoznawczym jest bezpośrednia, otwarta komunikacja oraz przyjazna atmosfera;

  • pozyskanie umiejętności przydatnych w trakcie praktyki prawnika;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych;

  • elastyczność w dopasowaniu obowiązków do aplikacji;

  • patronat w trakcie aplikacji radcowskiej.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze szeroko pojętego sektora Life Sciences, w tym szczególnie firm farmaceutycznych.

Znajomość kontekstu rynkowego oraz biznesowego łączymy z dogłębnym zrozumieniem prawnego wymiaru funkcjonowania firm z branży. Te kompetencje przekładamy na praktyczne rozwiązania, które wspierają realizację celów biznesowych i podnoszą przewagę konkurencyjną naszych klientów.