Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

MARCIN ŻUROWSKI ADWOKAT KANCELARIA ADWOKACKAO firmie

MARCIN ŻUROWSKI ADWOKAT KANCELARIA ADWOKACKA

Świętego Wawrzyńca 39

Kraków

Kaczmarski Żurowski Adwokaci

www.kaczmarskizurowski.pl

Jako kancelaria adwokacka wyspecjalizowaliśmy się w zagadnieniach prawa cywilnego, w tym bankowego i finansowego. Reprezentujemy głównie konsumentów w sporach sądowych z bankami, towarzystwami ubezpieczeń oraz innymi podmiotami rynku finansowego.

Prawnik

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko prawnika - studentów 5. roku (preferowane osoby planujące pracę w zawodzie adwokata) lub aplikantów adwokackich 1. roku.

W zakres obowiązków osoby pracującej na stanowisku prawnika wchodzić będzie sporządzanie pism procesowych i przedprocesowych, bieżąca obsługa administracyjna prowadzonych spraw oraz analiza spraw wpływających do Kancelarii.

Od kandydatów na stanowisko Prawnika bezwzględnie wymagamy:

  • rozwiniętych umiejętności formułowania myśli na piśmie popartych choćby minimalnym doświadczeniem w tym zakresie,
  • rozwiniętych umiejętności czytania ze zrozumieniem,
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomości prawa cywilnego, gospodarczego i procedury cywilnej,
  • chęci do nauki – przede wszystkim w zakresie stosowania wiadomości teoretycznych w praktyce,
  • otwartości na długofalową współpracę.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania; aplikanci adwokaccy - nie niższe niż 3200 zł netto, studenci - nie niższe od minimalnego. Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, dodatkowo - premie uznaniowe,
  • premie motywacyjne
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • możliwość objęcia patronatem
  • możliwość zdobycia cennego i unikalnego doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia obowiązków zawodowych z nauką i życiem prywatnym.

Ogłoszenie archiwalne