Prawnik lub Radca Prawny - kontrakty, proces inwestycyjny, zamówienia publiczne

INEA S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna (w ramach struktur Departamentu Prawnego z innymi prawnikami) projektów inwestycyjnych obejmujących projektowanie i budowę sieci telekomunikacyjnych, współfinansowanych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, realizowanych w całej Polsce, świadczona na rzecz spółek Grupy INEA będących Beneficjentami / Zamawiającymi (wartość projektów prawie 2 mld. zł; kontrakty dla projektów zawarte w drodze przetargów quasi zamówieniowych) to jest m.in.:

  • a/ czuwanie wraz z innymi Członkami Zespołu nad prawidłową realizacją kontraktów pod kątem prawnym ze strony Beneficjenta / Zamawiającego (należyte wykonanie kontraktów przez Wykonawcę, zgodność z regułami dofinansowania i wytycznymi w zakresie kwalifikowalności),

  • b/ opracowywanie korespondencji z wykonawcami,

  • c/ bieżące audyty prawne projektów,

  • d/ wsparcie Zamawiającego / Beneficjenta w toku kontroli prowadzonych przez instytucje zarządzające i inne,

  • e/ ocena możliwości zmiany kontraktu w danym przypadku,

  • prowadzenie innych spraw powierzonych i projektów w aspekcie prawnym, zwłaszcza w obszarze prawa cywilnego/gospodarczego, autorskiego, i in. (weryfikacja oraz przygotowywanie projektów umów, informacji/opinii prawnych w zależności od kwalifikacji i doświadczenia),

  • budowanie zaufania u Klientów wewnętrznych,

  • ścisła współpraca z Project Managerami, Dyrektorem i innymi prawnikami Departamentu Prawnego.

Nasze wymagania

  • masz ukończone studia magisterskie na kierunku prawo i tytuł zawodowy radcy prawnego (nie jest to warunek konieczny) lub jesteś prawnikiem z istotną praktyką,

  • jesteś prawnikiem z co najmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w kancelariach prawnych lub dziale prawnym przedsiębiorstwa, w tym przy obsłudze prawnej procesu inwestycyjnego i kontraktów na projektowanie i budowę – warunek konieczny,

  • posiadasz praktykę w świadczeniu pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego / gospodarczego – warunek konieczny, zamówień publicznych (z zakresu węzłowych zagadnień związanych z prowadzeniem postępowań zamówieniowych, wykonywaniem i zmianą umowy w sprawie zamówienia: zamówienie dodatkowe, uzupełniające etc.) – zdecydowanie pożądane,

  • znasz główne/podstawowe zasady wydatkowania funduszy unijnych (dotacji) –pożądane,

  • jesteś dokładny i niezawodny,

  • posiadasz zdolność do ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • dobrze organizujesz swoją prace, posiadasz wysoką kulturę osobistą,

  • jesteś zmotywowany do pracy oraz dyspozycyjny,

  • znasz język angielski (pożądane).

To oferujemy

  • propozycję współpracy na podstawie umowy B2B i rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu

  • Stanowisko w strukturach Fiberhost - lidera w budowie i zarządzeniu sieciami światłowodowymi, w którego zasięgu znajduje się obecnie 600 tys. gospodarstw domowych w kraju oraz INEA - dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

  • w razie konieczności możliwość korzystania z przestrzeni biurowej

  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • możliwość zdobycia dalszego doświadczenia przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz dużej grupy spółek (ponad 900 pracowników i współpracowników), działających m.in. w branżach: telekomunikacyjnej, budowlanej i projektowej, realizujących duże projekty infrastrukturalne,

  • możliwość dalszego rozwoju w różnych dziedzinach prawa w zależności od predyspozycji i doświadczenia,

  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

INEA S.A.

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo. Dobrzy ludzie od Internetu to my!

Przewiń do profilu firmy

TO NIE FIRMA SIĘ ROZWIJA, TO NASI PRACOWNICY. TWÓRZ INEA RAZEM Z NAMI!