Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu. Klauzula Informacyjna: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D oraz [email protected], 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Energetyka SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] DOŁĄCZ DO NAS!
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Eltel Networks Energetyka SA

Prawnik

Eltel Networks Energetyka SAO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procedur związanych z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego),

  • Prowadzenie procedur związanych z postępowaniami środowiskowymi (prawo ochrony środowiska i pokrewne),

  • Prowadzenie procedur związanych z ustawą o gospodarce nieruchomościami, prawo wodne, ochrona gruntów rolnych i leśnych, ustawa o lasach,

  • Prowadzenie procedur związanych z prawem budowlanym,

  • Prowadzenie spraw opartych o stosunki zobowiązaniowe (umowy, porozumienia).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( prawo, administracja),

  • Znajomość prawa i procedur związanych z infrastrukturą techniczną,

  • Doświadczenie co najmniej 2 lata - prawo administracyjne, prawo budowlane, gospodarka nieruchomościami,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność w relacjach z współpracownikami,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (PPK, bony żywnościowe, karta multisport),

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eltel Networks Energetyka SA należy do Międzynarodowej Grupy Eltel Networks, doświadczonego dostawcy usług infrastruktur sieciowych koncentrującego się na sieciach energetycznych i telekomunikacyjnych na całym świeci. Eltel networks Energetyka S.A. posiada ponad 50 – letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów elektroenergetycznych liniowych i stacyjnych. Dysponuje własnym centrum szkoleniowym, centrum badawczo-rozwojowym oraz biurami projektowymi. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób, które z pasja tworzą i realizują projekty.

Dołącz do nas !

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie: https://www.eltelnetworks.com/pl-pl/polska