Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MAŁGORZATY WIŚNIEWSKIEJ MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie pism procesowych,

  • przygotowywanie dokumentów i opiniowanie umów,

  • obsługa klientów indywidualnych i korporacyjnych,

  • zastępowanie przed Sądami.

Nasze wymagania

  • status aplikanta radcowskiego/radcy prawnego,

  • zorganizowanie,

  • chęć rozwoju,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość podstawowych programów do edycji dokumentów,

  • dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praktyka w kancelarii prawnej, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę na umowie o pracę w pełnym wymiarze godzin lub współpracę b2b,

  • możliwość objęcia patronatem oraz realizację punktów programu szkolenia aplikantów,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju i nauki w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego,

  • wsparcie merytoryczne.

O nas

Nasza strona internetowa: https://radcyprawni-olsztyn.pl/index.html

Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Sadłowskiej | Małgorzaty Wiśniewskiej świadczy usługi prawnicze od 2007r.

Nasza Kancelaria świadczy profesjonalną opiekę prawną osobom fizycznym, przedsiębiorcom, jednostkom samorządu terytorialnego oraz podmiotom zorganizowanym w formie stowarzyszeń i fundacji.

Od lat z dużym powodzeniem reprezentujemy interesy naszych Klientów na rynku olsztyńskim i ogólnopolskim. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz w relacjach z innymi podmiotami prawa, np. partnerami biznesowymi.

Nasi dotychczasowi Klienci polecają nas kolejnym osobom potrzebującym pomocy prawnej, co jest najbardziej wiarygodnym świadectwem naszej skuteczności i pełnego zaangażowania. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że sukces w prowadzeniu sprawy jest wprost proporcjonalny do czasu, jaki jej poświęcamy. Dlatego zawsze mamy czas dla Klienta i z jego udziałem należycie przygotowujemy się do prowadzenia sprawy.

Wszelkie ważne decyzje procesowe i strategiczne w każdej sprawie podejmujemy całym zespołem. Naszych Klientów na bieżąco informujemy o przebiegu sprawy.