Prawnik

CAPITAL SERVICE S.A.

  • Ostrołęka

    Ostrołęka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie pism procesowych

  • Wsparcie w bieżącej obsłudze administracyjnej

  • Przygotowywanie analiz i researchów prawnych

  • Kontakt z urzędami, sądami i innymi instytucjami

  • Sporządzanie opinii prawnych

  • Sporządzanie, weryfikacja i konsultowanie umów

  • Reprezentacja w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale prawnym/dziale compliance banku lub instytucji finasowej bądź kancelarii prawnej – mile widziane

  • Znajomość zagadnień dotyczących rynku consumer finance

  • Wykształcenie wyższe z zakresu prawa

  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • Asertywność

  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań

To oferujemy

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • Odpowiedzialne stanowisko i jasno określone cele

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dostosowaną do Twoich preferencji formę umowy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Od ponad 23 lat nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku finansowym.

Stajemy się jednym z liderów rynku consumer finance. Sprzedajemy we wszystkich kanałach sprzedaży, z optymalnie wykorzystaną strukturą, dywersyfikujemy sprzedaż w kierunku online, contact center i modeli hybrydowych.

Pracujemy w młodym i wyjątkowo dynamicznym zespole. Każdego dnia dbamy o dobro naszych Klientów. To właśnie dla nich chcemy się ciągle udoskonalać i rozwijać. Wśród Pracowników cenimy niezależność, kreatywność oraz samodzielność.

Przewiń do profilu firmy