Ta oferta pracy jest nieaktualna od 605 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ELTEL Networks Energetyka S.A. należy do  międzynarodowej korporacji  ELTEL  z siedzibą w Espoo, Finlandia. Posiadamy ponad 40 letnie doświadczenie w  zakresie projektowania, budowy i modernizacji linii i stacji elektroenergetycznych. Prowadzimy działalność na terenie Polski, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Prawnik

    OPIS STANOWISKA:

    • prowadzenie procedur związanych z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu
      przestrzennym (studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
      przestrzennego, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,
      decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego)
    • prowadzenie procedur związanych z postępowaniami środowiskowymi
      (prawo ochrony środowiska i pokrewne)
    • prowadzenie procedur związanych z ustawą o gospodarce nieruchomościami,
      prawo wodne, ochrona gruntów rolnych i leśnych, ustawa o lasach
    • prowadzenie procedur związanych z prawem budowlanym
    • prowadzenie spraw opartych o stosunki zobowiązaniowe (umowy, porozumienia)

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe ( prawo, administracja)
    • znajomość prawa i procedur związanych z infrastrukturą techniczną
    • doświadczenie co najmniej 2 lata - prawo administracyjne, prawo budowlane, gospodarka nieruchomościami
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywność w relacjach z współpracownikami

    OFERUJEMY:

    • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego w pracy nad interesującym projektami.
    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 20.02.2017.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z kandydatami najlepiej spełniającymi postawione wymagania.

    Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie: www.eltelnetworks.pl

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."