Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Klient Pracuj.plO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w pełnym wymiarze godzin (warunek konieczny), na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego;

  • bieżące doradztwo prawne, analiza dokumentów, dokonywanie interpretacji prawnych;

  • opracowywanie i opiniowanie oraz uzgadnianie i negocjowanie umów handlowych z kontrahentami;

  • sprawowanie nadzoru nad obiegiem informacji i dokumentów prawnych, w tym w szczególności koordynowanie procesów wewnętrznych i zewnętrznych związanych z uzgadnianiem i zawieraniem umów handlowych;

  • współpraca z doradcami, współpracownikami, w tym z zewnętrznymi prawnikami świadczącymi usługi na rzecz Spółki lub spółek z grupy kapitałowej;

  • wsparcie prawne innych działów w bieżącej działalności oraz w trakcie realizacji zawartych umów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (prawo);

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw budowlanych specjalizujących się w generalnym wykonawstwie robót budowlanych lub w działalności związanej z realizacją inwestycji deweloperskich;

  • umiejętność rozpoznawania i eliminowania ryzyk prawnych z działalności przedsiębiorstwa;

  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania;

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średnio-zawansowanym;

  • zaangażowanie, samodzielność, skrupulatność;

  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy;

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny);

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją;

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon;

  • wyłącznie forma współpracy - B2B.

Klient Pracuj.pl

Spółka z branży budowlanej, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje Prawnika in-house do Zespołu Prawnego.

Przewiń do profilu firmy