Oferta pracy

Prawnik

Soltex Sp. z o.o.O firmie

Soltex Sp. z o.o.

Kopanina 28/32

Poznań

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek, która sukcesywnie powiększa zakres działalności. Działamy w wielu zróżnicowanych branżach, m. in. nieruchomości, hotelarskiej, gastronomicznej, e-commerce, deweloperskiej, handlu chemikaliami, marketingu sieciowego. Wśród naszych marek znajdziesz takie brandy jak Holiday Park&Resort, firmy grupy Everest Development, Chemia S. A. czy Space Holding.

Z związku z ciągłym rozwojem Grupy i powstawaniem kolejnych marek poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik

Zadania:

  • Obsługa prawna spółek w grupie, współpraca z zewnętrzną kancelarią
  • Przygotowywanie projektów pism, pełnomocnictw, umów, opinii prawnych itp.
  • Koordynowanie obiegu dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych Grupy
  • Przygotowywanie bieżących sprawozdań i raportów dla zarządu i rady nadzorczej

Wymagania:

  • Wykształcenie prawnicze
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy obsłudze prawnej grupy spółek
  • Samodzielność, komunikatywność i operatywność
  • Dobra orientacja w przepisach prawa cywilnego, spółek handlowych, prawa autorskiego i ochrony danych osobowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź współpracę
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, możliwość darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort)
  • Pracę na samodzielnym stanowisku podlegającym bezpośrednio zarządowi z możliwością rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie
  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów usprawniających funkcjonowanie procesów i systemów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy